باشگاه فوتبال یوونتوس با استفاده از تکنولوژی Blockchain و شرکت Socios اقدام به تولید توکن های هواداری خود کرده است.

 

با استفاده از این پلتفرم هواداران در سراسر جهان از طریق “Juventus Official Fan Token” به روش های نوآورانه ای با باشگاه تعامل برقرار خواهند کرد.

 

اکنون، باشگاه یوونتوس مفتخر است که با استفاده از قرارداد های هوشمند مبتنی بر بلاکچین و همکاری قراردادی با پلتفرم Socios، اقدام به پیش فروش “توکن رسمی هواداری یوونتوس” برای تمام هواداران در سراسر جهان نماید.

شروع کنید!

۱ – در سایت شرکت Socios.com ثبت نام کنید.
۲ – در همین سایت اپلیکیشن Socios را دانلود کنید.
۳ – پس از نصب اپلیکیشن، وارد اکانت خود شوید.
۴ – در اینجا اعلام کنید که قصد خرید چه تعداد توکن را دارید. (ارائه شماره تماس اجباری است)
۵ – منتظر تماس از کانون رسمی هواداری باشگاه یوونتوس در ایران باشید.
۶ – از دنیای هواداری نوین لذت ببرید …

باشگاه یوونتوس با بیش از ۳۴۰ میلیون هوادار در سراسر جهان و همچنین با داشتن بیش از ۶۰ میلیون نفر دنبال کننده جهانی در شبکه های اجتماعی و پلتفرم های ارائه شده، با راه اندازی “توکن رسمی هواداری یوونتوس” استراتژی بزرگی را جهت جذب جهانی هوادار به راه خواهد انداخت و این امر به گسترش هرچه سریعتر جذب مخاطبان جهانی کمک فراوانی خواهد کرد.

 

“توکن رسمی هواداری یوونتوس” به هواداران این باشگاه در سراسر جهان اجازه می دهد تا از طریق یک رای گیری با تلفن همراه، نظر تمام هواداران مستقیما مشاهده شود. هواداران میتوانند به راحتی یک ارتباط شخصی با باشگاه برقرار کنند. حامیان این شانس را دارند که از طریق یک طرح ابتکاری معروف به Fan Token Offering (FTO) یا همان پیش ثبت نام ارائه توکن هواداری، “توکن رسمی هواداری یوونتوس” را خریداری کنند.

جورجیو ریچی، مدیر ارشد اقتصادی، رئیس مشارکتهای جهانی و درآمد شرکت های یوونتوس گفت: “باشگاه یوونتوس استقبال گرمی را از شرکت Socios که به تازگی به جمع شرکای ما پیوسته است اعلام میکند. در جمع ما همیشه نسبت به نوآوری و فن آوری های جدید دعوت به عمل می آید. همراه با شرکت Socios، ما اعتقاد داریم که می توانیم فرصت های جدیدی را به طرفداران فن آوری در سراسر جهان ارائه دهیم تا به طور مقدماتی با باشگاه مورد علاقه خود در ارتباط باشند.”

 

الکساندر دریفوس، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت Socios اضافه کرد: “یوونتوس به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین باشگاه های فوتبال در جهان در این پروژه سهیم است، خوشحالم که این باشگاه تصمیم به همکاری با Socios گرفته و به دنبال پاداش هایی هستیم که با فناوری نوآورانه blockchain ارائه کنیم.”

اخبار کانون هواداری

ویروس کرونا، موزه یوونتوس تا 29 فوریه بسته شد
کلینیک مربیان 2020: هفته ای مهیج برای مربیان آکادمی یوونتوس!
دومین نظرسنجی یوونتوس با استفاده از توکن هواداری
35 درصد تخفیف برای خرید پیراهن باشگاه یوونتوس
رزرو بلیط دیدار یوونتوس - لیون در لیگ قهرمانان
کانون رسمی هواداری، نیمه سوم بعد از دیدار یووه-برشا!
رزرو بلیط دیدار یووه - برشا در هفته بیست و چهارم
رزرو بلیط یووه - میلان در جام حذفی ایتالیا
رزور بلیط بازی یووه - فیوره
۶۹ کانون هواداری باشگاه فوتبال یوونتوس در کشور های مختلف
لحن جدید تشویق باشگاه یوونتوس انتخاب شد
آغاز دهه‌ای جدید در باشگاه فوتبال یوونتوس

شروع کنید!

۱ – در سایت شرکت Socios.com ثبت نام کنید.
۲ – در همین سایت اپلیکیشن Socios را دانلود کنید.
۳ – پس از نصب اپلیکیشن، وارد اکانت خود شوید.
۴ – در اینجا اعلام کنید که قصد خرید چه تعداد توکن را دارید. (ارائه شماره تماس اجباری است)
۵ – منتظر تماس از کانون رسمی هواداری باشگاه یوونتوس در ایران باشید.
۶ – از دنیای هواداری نوین لذت ببرید …

تنها کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران مفتخر است به میزان دلخواه شما هواداران عزیز نسبت به خرید / فروش این توکن اقدام کند.

در حال حاضر خرید / فروش توکن ها از طریق فرم ارتباط با ما در سایت باشگاه یوونتوس صورت میگیرد و شما هواداران عزیز میتوانید با نوشتن تعداد توکن ها در قسمت ( Your message * ) نسبت به خرید / فروش توکن های هواداری اقدام کنید.